Hakkımızda

Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Çiyan, Çıyan İlaçlama Hizmetleri

Keskin İlaçlama firması olarak 10 yıldan uzun süresdir çiyan ve haşere türleri hakkında önemli bir bilgiye sahip profosyonel bir kadroya sahibiz. Dünya üzerinde çıyan ve bunlara benzer haşere gruplarının kontrolü gün geçtikce artmaktadır.

Hakkımızda

Hakkımızda

Bizlerde bu kontrolü profesyonel kadromuzla, modern ve bilimsel olarak kanıtlanmış cihaz ve ilaçlarımızla müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. “Sağlık Bakanlığı’ndan” ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı tarafından uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız.

İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Alanlar:

alışveriş merkezi ilaçlaması, apartman ilaçlama, araç ilaçlama, bahçe ilaçlaması, bar ilaçlama, bina ilaçlama, bodrum ilaçlama, depo ilaçlama, dershane ilaçlama, dershane ilaçlama, dükkan ilaçlama, ev ilaçlama, fabrika ilaçlama, fırın ilaçlama, hastane ilaçlama, konut ilaçlama, lokanta ilaçlama, mağaza ilaçlama, market ilaçlama, ofis ilaçlama, okul ilaçlama, otel ilaçlama, otopark ilaçlama, park ilaçlama pastane ilaçlama, restaurant ilaçlama, restoran ilaçlama, tatil köyü ilaçlama, ticaret merkezi ilaçlama, villa ilaçlama, yalı ilaçlama, yurt ilaçlama, yuva ilaçlama…

ruhsat kabı